Şişme Kamp Çadırı

Şişme Kamp Çadırı; Orman maceralarınızın veya zorlu afet koşullarında acil sığınma ihtiyacınızı karşılayabilen kaliteli şişme bir çadır ürünüdür. En kaliteli malzemelerden üretilen bu çadırın kurulumu 3-5 Dakika kadar kısa bir süredir. Zamandan ve efordan tasarruf ettiren bu ürünümüz, sizler için kısa süreli kampanyalı fiyatıyla satıştadır.

Acil Durum Çadırı

Acil durum çadırları; afet ve acil durumlarda minimal meslek kuvvetiyle seri ve kolay kurulum fırsatı sunarak güvenli alanlar üretmenize yardımcı olmaktadır ve yerleşme gereksinimini karşılamaktadır . Ürünler sağlam malzemelerden yapılmış olup , dayanıklı arazi şartlarında uzun Acil Durum Çadırı konforlu alanlara sahip olmanızı sağlar . Acil hallerde aşırı değişik amaçla kullanabileceğiniz acil durum çadırları güç yıllarda değişik gereksiniminize cevap verecek ve geçici güç durumu en iyi ebatta atlatmanıza yardımcı olacaktır .

AFAD Çadırları

AFAD Çadırları Saha acil durumlarında . basit ve çabuk kurulum imkanları verici şişme çadır sistemleri. Kolay taşınabilir sistem minumum personel gücüne Arzu duyularak 3-4 dakikada kullanıma hazır duruma gelmektedir.Açılabilir teflon sineklikli taraf pencereler . soğuk koşullarda içeride soba ihtiyaçları için soba boru çıkışları . taban brandası ile hijyenik iç ortam ve birbirine entegre yan duvar sistemi.

Afet Çadırı

Afet Çadırı Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle farklı mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar nedeni ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik miktarlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla geniş iç hacmiyle kocaman kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır .

Akordiyon Çadırı

Akordiyon Çadırı Kapalı alanların yaratılmasında günümüzün seri hayat şartları doğrultusunda çok daha pratik çözümler getiren yeniliklere zemin verilmesi hemen derhal her mekanda kendini kabul ettirmiş yalnızca olgu olarak karşımıza çıkıyor .

Arama Kurtarma Çadırları

Arama kurtarma çadırları türlü ebatlarda üretilebilmektedir. Bu çadırların taşınabilir ve yine kullanılabilir olması ise en geniş avantajlardan bir tanesidir. İnsanların konaklama gereksinimini karşılayan Şişme Arama Kurtarma Çadırları Arama kurtarma çadırları az boyutlarda iken aş ve sıhhat ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan çadırlar diğerlerine nazaran daha geniş ölçülerde üretilmektedir.

Aktivite Çadırı

Aktivite Çadırı Günü birlik ya da kısa süreli kullanımlar için kurulsa da , festivallerde bile kullanıldığı için yerine göre seçenek çadır olanakları sunulabiliyor . Pek fazla şehir ve belediyenin satın aldığı bu tarz çadırlarda , eğlenceli alternatifler oluşturulduğu için beklentilerimizi de ön plana çıkarıyoruz rahatlıkla .

Arama Kurtarma Çadırı

Arama kurtarma çadırları türlü ölçülerde üretilebilmektedir. Bu çadırların taşınabilir ve tekrar kullanılabilir olması ise en büyük avantajlardan bir tanesidir. İnsanların dinlenme ihtiyacını karşılayan Yeni Nesil Arama Kurtarma Ekipmanları

Askeri Çadır

Askeri çadır çeşitleri denildiğinde bunların da yine amaçlara yönelik olarak başka çeşitleri olduğu görülmekte . Örneğin; kamuflaj çadır türünde ağaçlık alanda alaka çekmemek için kullanılan konaklama çadırları akla gelir . Yırtılmayan , doğa koşullarına sağlam bu çadır türleri dışında yalnızca de kamp çadırları bulunmakta

Büyük Çadır

Firmamızın baskılı kişiselleştirilmiş katlanır çadırları , özel gölgeliklerinizi destekleyebilen yüksek nitelikli tek alüminyum katlanır çerçeveye sahiptir. Tüm açılır kanopilerin hazılaması basittir ve alet kullanılmadan monte edilebilir

Cenaze Çadırı

Çadırı 3-5 dakikada kurulum imkanları sunan ürünler ile bütün mekanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst tepe yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen taziye çadırı sistemi ile kişi sayısı ve sektör büyüklüğüne bağlı olarak kapalı saha ihtiyaçlarına çıkış yolu olmaktadır.

Dekontaminasyon Çadırı

Yüksek performansı ve güvenilirliği kanıtlanmış olağanüstü tek üründür. AFAD Mobil KBRN Dekontaminasyon Merkezleri, kitleleri, çevreyi, araçları, kazazedeleri, müdahalede bulunan personeli ve ekipmanları kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer ajanlardan arındırmayı sağlar. Ajanlara maruz canlılar ve nesneler emniyetli bölgelere alınırken rastgele bir noktaya kurulabilen hareketli merkezlerdir.

Deprem Çadırı

Deprem Çadırı Bir afet olduğunda insanlar en başta konutlarını ve daha ardından pek çokça şeylerini kaybetmekte onlara yardım etmek devletin olduğu bunun gibi tüm şahısların görevi olmakta . Daha çabuk ve çok kişiye aynı anda yardım edilebilmesi için devletin beraberinde pek fazla sivil yardım kuruluşları da bulunur .

Eğlence Çadırı

Zamana dair büyüyen, yenilenen ve kendi ihtiyaçlarımız için organize edilen her seçimi ve çıkış yolunu sizler de kullanabilirsiniz. Kalitenin, başka beklentilerin ve ihtiyaçların ardında yatan seçimler için sizler de bize ulaşabilir ve ayrıntılı noktaları kolaylıkla fırsatlara çevirebilirsiniz.Eğlence çadırlarının bedelleri beklentinize göre farklılık gösterir.

Etkinlik Çadırı

Açık hava organizasyonlarında çadırlar vazgeçilmez tek ihtiyaçtır ve bu ihtiyacınızı idareli kiralama seçenekleriyle gidermek için doğru yeğleme olan çadırları, dört iklim iklimlendirme hizmetleriyle kullanabilirsiniz.

Festival Çadırı

Festival Çadırı Büyük organizasyonlarda kullanılmak üzere , kapalı sektör sağlamak için kocaman çadırlar bulunmaktadır . Bu çadır türlerinden bir tanesi de festival çadırı şekilde bilinir . Festival çadırları genellikle büyük organizasyonlarda yiyecek ve içecek ikramı yapabilmek için kullanılır .

Fuar Çadırı

Günümüzde artık aşırı fuar kapalı alanda gerçekleştiriliyor. Lakin fuar sahası arasında birçok şirket arasında kendinizi dikkat çekici etmek ve malzemelerinizin daha güvenlikli ve korunaklı olmasını sağlamak adına fuar sahalarında kullanılacak çadır sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Kurulumu kolay bu çadırlar şirketinizin renkleri ve logoları ile imal edilebilmekte.

Geniş Çadır

Çadır ebatı seçiminde mühim olan unsur çadırın rahatlığı ve aynı zamanda mobilitesidir. Çadırlar müsait ortamda yazın ve kışın konaklamayı sağladıklarından bu ortama uygun en çok büyüklükde ve tıpkı sürede da bizim taşıyabileceğimiz en müsait boyutta olanlarından seçilmelidir. Zira taşıma işlemi mühim bir kriterdir. Yine yalnızca diğer etkin çadırın kaç benlik olacağıdır.

Hastane Çadırı

Hastane çadırı çadırı ve sahra Hastane çadırısi için en doğru tercihtir. Geniş çaplı acil çadır gereksiniminin artması nedeni ile üretilmiştir.Hastane çadırı özellikleri4 dakikada yardımsız kolay kurulur.Tek çadır şekilde kullanıldığı gibi 4 taneye kadar çadır bağlanabilir. Ten rengi olup isteğe bağlı farklı renklerde de retilmektedir. 45 metrekarelik iç alanı, 4 tarafındaki bağlantı kapıları ve hasta mahremiyet perdeleri ile uzman bir çözüm sunar.

İtfaiye Çadırı

3-5 dakikada kurulum imkanları sunan ürünler[ ile tüm yerlerde rahatlıklı kullanılabilir . Üst tepe yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir . 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir

Kızılay Çadırı

Kızılay çadırı yoğun şekilde ciddi olup tüm branda sektöründe ciddi bir yere sahiptir. Favori branda firması 1980’li zamanlarda bu yana sektörde kalite ve hizmetteki başarısından sıkça bahsettirmiş ve çadır denilince akla gelen ilk firmalardan olmuştur. Uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörde kendini devamlı yenileyen kuruluş teknolojik bütün gelişmeleri takip etmektedir. Çadır ve branda sistemleri üzerine çıkan her yeniliği takip etmekle kalmayıp müşterilerin arzusu doğrultusunda hususi çizimler ve dizaynlar teşkil ederek yeni modellerle çadırlarını kurmaktadırlar.

Mülteci Çadırı

Zorlu koşulların ve hariç etmenlerin bir ürünü olan mülteci çadırı tasarımı, yapısı gereğince konaklamak için düşünülmüş, özellikle uzun vadeli ihtimaller göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Gerek içeriği, gerek yapısı ile Tüketim ömrü uzun olan çadırlardandır. Mülteci Çadır Kent Genellikle üretim süreçleri bazından bakınca en seri üretilebilen çadırlardan olan mülteci çadırları tutar şekilde da başka yapılarda sunuluyor.

Organizasyon Çadırı

Geniş çadırlar içinde sıklıkla seçmek edilen etkinlik çadırı çeşitleri, hususi veya ticari olarak az ya da iri süreli tanıtımlar için tercih edilir.

Örümcek Çadırı

Firmamızdan çadır çardak şemsiye kiralama hizmeti alabilirsiniz. Çadır kiralama, şemsiye kiralama, tente kiralama hizmetleri verici şirketimiz organizasyonlarınızda her zaman yanınızda.İster açık havada yalnızca toplantı yapın ya da tatillerdeki aktivitelerden hoşlanın

Şantiye Çadırı

Bunun için ayrıyetten taban üzerine esas atmanıza veya rastgele bir operatör uygulayarak toprağı kazmanıza gerek yoktur. Şantiye çadırları boy oranlarına göre birkaç direk yardımı ile toprağa yerleştirilir. Bu direklerin bağlantı noktalarından birbirine bağlanması ile iskelet sistemi hazırlanmış olur.

Şişme Çadır

Firmamızın baskılı kişiselleştirilmiş katlanır çadırları , özel gölgeliklerinizi destekleyebilen uzun nitelikli tek alüminyum katlanır çerçeveye sahiptir. Tüm açılır kanopilerin hazılaması basittir ve edevat kullanmadan monte edilebilir .

Tanıtım Çadırı

Tanıtım Şişme Çadır Fiyatları Dijital baskılı katlanır reklam ve stand çadırı satışı oluşturan web sitemize hoş geldiniz. Türkiye’nin ilk ve tek katlanır baskılı reklam çadırı yapımı oluşturan sadece firmayız. Diğer katlanabilir gazebo çadırı satışı ve baskılı reklam promosyon çadırı tente satışı oluşturan firmaların asıl tedarikçi firmasıyız.

Taziye Çadırı

Taziye çadırları, şantiye çadırları, hayvan sığınma çadırlarında uygulanan izolasyon malzemeler farklıdır. hususi izolasyon sayesinde, Tüketim amacınıza hizmet eden sıcaklık-soğukluk korumasını sağlanır.

Tünel Çadırı

Tünel Çadır Modellerimiz Geçtiğimiz zamanlarda yalnızca şantiyede çıkan yangında içeride yanan battaniye olmasına rağmen çadır kullanması ile ilgili düzenlemeler getirilmişti herkezin bildiği.

UMKE Çadırı

Umke Çadırı Afet ve ya olağandışı durumlarda aldıkları özel eğitim ve donanımla, kazazedelere olay yerinde, en kısa zamanda imkân ve kabiliyetlerini kullanarak uygun yöntemlerle medikal müdahale etmek ve kurtarmak, Kurtarılan kazazedeleri, en kısa sürede ileri acil tedavi ünitelerine naklini sağlamak üzere ambulanslara, müsait taşıma araçlarına ve görevlilerine teslim etmek,