Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-11 Afet Çadırı İçin Kaç Metre Kumaş Gider

Afet Çadırı İçin Kaç Metre Kumaş Gider

Afet Çadırı İçin Kaç Metre Kumaş Gider Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar yönünden tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla devasa iç hacmiyle devasa kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de mühim bir şeydir .

Başboğa olarak , acil durumlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik Tüketim alanları bulunmakta . Bu kullanım sahalarında güven içerisinde yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı İçin Kaç Metre Kumaş Gider Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil bir duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada hemen kurabileceği , kolay tesis edilebilir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , dayanıklı ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından enfazla faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı İçin Kaç Metre Kumaş Gider için Fiyat Al