Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-9 Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri başka zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle farklı mevsim koşullarında da kullanıma uygun olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik miktarlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile büyük iç hacmiyle büyük Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve esas gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten sonra kargaşayı önleyeceği için de mühimdir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka kullanım alanları bulunmaktadır . Bu kullanım sahalarında güvenle seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , basit temin edilebilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , güçlü ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliği ile gün ışığından maksimum faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait şekilde projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 için Fiyat Al