Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-9 Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle başka iklim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla devasa iç hacmiyle geniş kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de ciddi bir şeydir .

Başboğa olarak , acil pozisyonlarda yaşantımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik Tüketim alanları bulunmakta . Bu kullanım alanlarında güven içinde tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) mahalli işgücünün sahada çabucak kurabileceği , basit tesis edilebilir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , yumuşak , sağlam ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliği ile gün ışığından azami faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 için Fiyat Al