Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-9 Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle farklı mevsim koşullarında da kullanıma uygun olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla büyük iç hacmiyle devasa Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten akabinde kargaşayı önleyeceği için de önemlidir .

Başboğa olarak , acil durumlarda yaşamımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik kullanım alanları bulunmakta . Bu kullanım alanlarında güvenle seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada hızla kurabileceği , basit tesis edilebilir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından en fazla faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 için Fiyat Al