Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-8 Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri başka zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle farklı iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar başka ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları sayesinde devasa iç hacmiyle devasa kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten arkasından kargaşayı önleyeceği için de önemli bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı Tüketim alanları bulunur . Bu Tüketim alanlarında güven içinde seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) yerel işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay temin edilebilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , hafif , güçlü ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından enfazla faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait şekilde projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 için Fiyat Al