Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-8 Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle başka iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar vasıtası ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları sayesinde geniş iç hacmiyle devasa Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Sık sayıda insanı barındırma ve esas gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten daha sonra kargaşayı önleyeceği için de mühim bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda yaşamımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik kullanım alanları bulunur . Bu kullanım alanlarında güven içerisinde tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) mahalli işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay temin edilebilmekte . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , hafif , sağlam ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından maksimum faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyatları 3X3 için Fiyat Al