Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-7 Afet Çadırı Fiyat

Afet Çadırı Fiyat

Afet Çadırı Fiyat Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik iklim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar vasıtası ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar başka miktarlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla büyük iç hacmiyle devasa Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Sık sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten sonra kargaşayı önleyeceği için de mühimdir .

Başboğa şekilde , acil durumlarda yaşantımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka Tüketim alanları bulunmaktadır . Bu Tüketim alanlarında güven içerisinde yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek alternatifler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyat Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , kolay tesis edilebilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , dayanıklı ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından en çok faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyat için Fiyat Al