Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-7 Afet Çadırı Fiyat

Afet Çadırı Fiyat

Afet Çadırı Fiyat Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple farklı mevsim koşullarında da kullanıma uygun olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile geniş iç hacmiyle büyük Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de önemli bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil hallerde hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı Tüketim alanları bulunmaktadır . Bu kullanım sahalarında korkusuzca seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek alternatifler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyat Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada hızla kurabileceği , kolay temin edilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından en çok faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyat için Fiyat Al