Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-7 Afet Çadırı Fiyat

Afet Çadırı Fiyat

Afet Çadırı Fiyat Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri başka zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar vasıtası ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar başka ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile kocaman iç hacmiyle geniş kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten arkasından kargaşayı önleyeceği için de önemli bir şeydir .

Başboğa olarak , acil pozisyonlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka kullanım alanları bulunmakta . Bu Tüketim sahalarında korkusuzca seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini olası bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Fiyat Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay tesis edilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , hafif , güçlü ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından enfazla faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Fiyat için Fiyat Al