Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-1 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar yönünden tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar başka ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile büyük iç hacmiyle büyük kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve esas gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten daha sonra kargaşayı önleyeceği için de mühim bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda yaşantımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı kullanım alanları bulunur . Bu kullanım alanlarında güven içerisinde yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek alternatifler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada hemen kurabileceği , kolay temin edilebilmekte . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , yumuşak , sağlam ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından en fazla faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Firma için Fiyat Al