Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-1 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik mevsim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar nedeni ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla geniş iç hacmiyle geniş kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve temel gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de önemlidir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka Tüketim alanları bulunur . Bu kullanım alanlarında güvenle yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada hızla kurabileceği , kolay temin edilebilir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , dayanıklı ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından enfazla faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Firma için Fiyat Al