Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-1 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri başka zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple farklı mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar yönünden tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar başka ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla geniş iç hacmiyle geniş Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve esas gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten arkasından kargaşayı önleyeceği için de önemlidir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik Tüketim alanları bulunur . Bu Tüketim sahalarında korkmadan seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) mahalli işgücünün sahada çabucak kurabileceği , basit temin edilebilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , hafif , sağlam ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından en iyi faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Firma için Fiyat Al