Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-5 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle başka iklim koşullarında da kullanıma uygun olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar nedeni ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile devasa iç hacmiyle büyük kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten akabinde kargaşayı önleyeceği için de ciddi bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil durumlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka Tüketim alanları bulunmakta . Bu kullanım sahalarında güven içerisinde yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada çabucak kurabileceği , basit temin edilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından maksimum faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Firma için Fiyat Al