Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-5 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple farklı iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar vasıtası ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla geniş iç hacmiyle büyük kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten daha sonra kargaşayı önleyeceği için de mühimdir .

Başboğa olarak , acil durumlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı kullanım alanları bulunmaktadır . Bu Tüketim sahalarında güvenle tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil bir hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , basit tesis edilebilir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , güçlü ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından azami faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait şekilde projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Firma için Fiyat Al