Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-5 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri başka zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple değişik mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar yönünden tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı miktarlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları sayesinde kocaman iç hacmiyle geniş Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de mühim bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil durumlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı Tüketim alanları bulunur . Bu kullanım alanlarında korkusuzca yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , kolay tesis edilebilmekte . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından en çok faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Firma için Fiyat Al