Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-10 Afet Çadırı Ebatları

Afet Çadırı Ebatları

Afet Çadırı Ebatları Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle farklı iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla kocaman iç hacmiyle büyük kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de ciddi bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil durumlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik kullanım alanları bulunmaktadır . Bu Tüketim alanlarında korkmadan seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini olası bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Ebatları Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , kolay temin edilebilir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , dayanıklı ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliği ile gün ışığından en iyi faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Ebatları için Fiyat Al