Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-10 Afet Çadırı Ebatları

Afet Çadırı Ebatları

Afet Çadırı Ebatları Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile geniş iç hacmiyle devasa Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve esas gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten arkasından kargaşayı önleyeceği için de mühim bir şeydir .

Başboğa olarak , acil pozisyonlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik Tüketim alanları bulunmakta . Bu kullanım alanlarında güven içerisinde tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Ebatları Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil bir hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) mahalli işgücünün sahada hızla kurabileceği , basit temin edilebilir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , hafif , güçlü ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından en iyi faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Ebatları için Fiyat Al