Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-10 Afet Çadırı Ebatları

Afet Çadırı Ebatları

Afet Çadırı Ebatları Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar nedeni ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile devasa iç hacmiyle kocaman kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten arkasından kargaşayı önleyeceği için de önemlidir .

Başboğa şekilde , acil hallerde hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı Tüketim alanları bulunmakta . Bu Tüketim sahalarında güven içinde seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Ebatları Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay tesis edilebilmekte . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , yumuşak , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından en çok faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

için Fiyat Al