Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-9 Afet Çadırı Boyutları

Afet Çadırı Boyutları

Afet Çadırı Boyutları Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik mevsim koşullarında da kullanıma uygun olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar vasıtası ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı miktarlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile devasa iç hacmiyle geniş kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten akabinde kargaşayı önleyeceği için de ciddi bir şeydir .

Başboğa olarak , acil durumlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka kullanım alanları bulunur . Bu kullanım sahalarında güven içinde seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Boyutları Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) mahalli işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay tesis edilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , dayanıklı ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı fer geçirgen özelliği ile gün ışığından en çok faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Boyutları için Fiyat Al