Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-9 Afet Çadırı Boyutları

Afet Çadırı Boyutları

Afet Çadırı Boyutları Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri başka zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple farklı mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ölçütlerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile büyük iç hacmiyle kocaman Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve temel gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten daha sonra kargaşayı önleyeceği için de önemlidir .

Başboğa olarak , acil pozisyonlarda yaşamın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı kullanım alanları bulunmakta . Bu kullanım sahalarında güvenle seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini olası bulunduğu kadar yukarıya çekecek alternatifler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Boyutları Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) mahalli işgücünün sahada hemen kurabileceği , kolay temin edilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , sağlam ve modüler olarak tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı fer geçirgen özelliği ile gün ışığından enfazla faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en üye indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Boyutları için Fiyat Al