Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-9 Afet Çadırı Boyutları

Afet Çadırı Boyutları

Afet Çadırı Boyutları Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle başka mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar başka ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla devasa iç hacmiyle kocaman Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Sık sayıda insanı barındırma ve temel gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten sonra kargaşayı önleyeceği için de önemlidir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka kullanım alanları bulunur . Bu Tüketim sahalarında korkusuzca tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Boyutları Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay tesis edilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , yumuşak , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı fer geçirgen özelliğiyle gün ışığından en çok faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Boyutları için Fiyat Al