Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-3 Afet Çadırı Aydınlatma

Afet Çadırı Aydınlatma

Afet Çadırı Aydınlatma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle değişik iklim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar sebebi ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve bütün detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla büyük iç hacmiyle geniş kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Sık sayıda insanı barındırma ve temel ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan zerzele çadırları , felaketten sonradan kargaşayı önleyeceği için de önemli bir şeydir .

Başboğa olarak , acil pozisyonlarda yaşantımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının değişik Tüketim alanları bulunmaktadır . Bu kullanım sahalarında güvenle seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek alternatifler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Aydınlatma Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) mahalli işgücünün sahada çabucak kurabileceği , kolay temin edilebilir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , yumuşak , güçlü ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından enfazla faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Aydınlatma için Fiyat Al