Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-3 Afet Çadırı Aydınlatma

Afet Çadırı Aydınlatma

Afet Çadırı Aydınlatma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple başka iklim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri uzman mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ölçütlerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla büyük iç hacmiyle devasa Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Fazla sayıda insanı barındırma ve temel gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de önemli bir şeydir .

Başboğa olarak , acil durumlarda yaşamımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka Tüketim alanları bulunmakta . Bu kullanım alanlarında güven içerisinde tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Aydınlatma Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil bir duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada hızla kurabileceği , basit temin edilebilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , dayanıklı ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliği ile gün ışığından azami faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil hal çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Aydınlatma için Fiyat Al