Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-8 Afet Çadırı Ankara

Afet Çadırı Ankara

Afet Çadırı Ankara Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri farklı zeminlerde uygulanabilir . Bu nedenle başka mevsim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri profesyonel mühendis ve mimarlar vasıtası ile tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için üretilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar farklı ölçülerde üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla büyük iç hacmiyle kocaman kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Sık sayıda insanı barındırma ve temel gereksinimini giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten ardından kargaşayı önleyeceği için de mühimdir .

Başboğa şekilde , acil hallerde hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı kullanım alanları bulunur . Bu Tüketim sahalarında güven içerisinde yeğleme edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini olası bulunduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Ankara Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil bir duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , basit tesis edilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına müsait , hafif , sağlam ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliği ile gün ışığından azami faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya müsait şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Afet Çadırı Ankara için Fiyat Al