Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar aci-durum-cadiri11-8 Afet Çadırı Ankara

Afet Çadırı Ankara

Afet Çadırı Ankara Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple değişik mevsim koşullarında da kullanıma meyilli olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik miktarlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımıyla büyük iç hacmiyle büyük Tüketim alanları oluşturmak kolaylaşır . Çok sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten akabinde kargaşayı önleyeceği için de ciddi bir şeydir .

Başboğa şekilde , acil pozisyonlarda yaşamımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının farklı Tüketim alanları bulunur . Bu kullanım alanlarında korkusuzca tercih edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , yaşam kalitesini olası olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan Ötürü gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Ankara Afet yönetiminin gerektiği her çeşitli acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , savaş vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , basit temin edilebilmektedir . Afet Çadırları minimal stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , hafif , dayanıklı ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı dizi yarı ışık geçirgen özelliği ile gün ışığından enfazla faydayı sağlar , yararsız UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır şekilde uygulanabilir .

Afet Çadırı Ankara için Fiyat Al