Afet Çadırı Firma

Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar afet4 Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma

Afet Çadırı Firma Güvenliğin düşünülerek tasarlandığı bu çadır modelleri değişik zeminlerde uygulanabilir . Bu sebeple farklı iklim koşullarında da kullanıma elverişli olan afet çadır ürünleri deneyimli mühendis ve mimarlar tarafından tasarlanmıştır . Felakete maruz kalanlar için imal edilen ve tüm detayları düşünülerek tasarlanan çadırlar değişik ebatlarda üretilebilir . Böylece afet çadırları yardımı ile büyük iç hacmiyle büyük kullanım alanları oluşturmak kolaylaşır . Sık sayıda insanı barındırma ve esas ihtiyacını giderme kapasitesine sahip olan deprem çadırları , felaketten daha sonra kargaşayı önleyeceği için de mühim bir şeydir .

Başboğa olarak , acil pozisyonlarda hayatımızın kesintiye uğramaması felsefesiyle tasarladığımız afet çadırlarının başka Tüketim alanları bulunmaktadır . Bu Tüketim sahalarında güven içinde seçmek edebileceğiniz Başboğa afet çadırları , hayat kalitesini mümkün olduğu kadar yukarıya çekecek ürünler tasarlamaktan dolayı gurur duymaktadır .

Afet Çadırı Firma Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil hale yönelik ürettiğimiz afet çadırları , (deprem , sel , yangın , harp vb .) yerel işgücünün sahada hemen kurabileceği , basit tesis edilmektedir . Afet Çadırları minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun , yumuşak , dayanıklı ve modüler şekilde tasarlanmıştır . Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş , su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliği ile gün ışığından en çok faydayı sağlar , zararlı UV ışınlarını bloke eder . Doğal havalandırmaya uygun şekilde projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirger . Membran kumaşın yansıtıcı özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar . Çadırlara giriş kapıları , tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir .

Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar cadir1 Afet Çadırı Firma

    Afet Çadırı Firma, Afet Çadırı Firma üretim, Afet Çadırı Firma fiyat, Afet Çadırı Firma fiyatı, Afet Çadırı Firma üretici, Afet Çadırı Firma yapımı, Afet Çadırı Firma satan firma, Afet Çadırı Firma üreten firma, Afet Çadırı Firma istanbul, Afet Çadırı Firma ankara, Afet Çadırı Firma izmir, Afet Çadırı Firma imalatı, Afet Çadırı Firma imalatçıları