Afad Cadirlari Kac M2

Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar afad4 Afad Cadirlari Kac M2

Afad Cadirlari Kac M2

Afad Cadirlari Kac M2 Saha acil durumlarında . basit ve seri kurulum olanakları sağlayan şişme çadır sistemleri. Pratik taşınabilir sistem minumum işçi gücüne Arzu duyularak 3-4 dakikada kullanıma hazır duruma gelmektedir.Açılabilir teflon sineklikli taraf pencereler . soğuk koşullarda içeride soba ihtiyaçları için soba boru çıkışları . zemin brandası ile hijyenik iç ortam ve birbirine entegre taraf duvar sistemi.

Afad Cadirlari Kac M2 Norm ve din değerlerine sahip Alev yürümez özellikli malzeme kullanımı ile uzun yıllar Tüketim olanakları sunmaktadır.Üst tepe yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç sektör havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve saha büyüklüğüne bağlı şekilde kapalı alan ihtiyaçlarına çıkış yolu olmaktadır. Pratik kurulum olanakları sunan şişme çadır modelleri. mümkün afet ve ilk yardım maksatlı kullanımlar için elektrik gereksinimini en aza Afad Cadirlari Kac M2 indirmek için siboplu şekilde üretilmektedir. Üst nitelik malzeme kullanılarak hazırlanmakta olan şişme çadırlar dayanıklı koşullarda (alan .arazi ve hava koşulları gibi.) uzun rahat hayat sahalarına sahip olamayı sağlamaktadır.

Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar cadir1 Afad Cadirlari Kac M2

    Afad Cadirlari Kac M2, Afad Cadirlari Kac M2 üretim, Afad Cadirlari Kac M2 fiyat, Afad Cadirlari Kac M2 fiyatı, Afad Cadirlari Kac M2 üretici, Afad Cadirlari Kac M2 yapımı, Afad Cadirlari Kac M2 satan firma, Afad Cadirlari Kac M2 üreten firma, Afad Cadirlari Kac M2 istanbul, Afad Cadirlari Kac M2 ankara, Afad Cadirlari Kac M2 izmir, Afad Cadirlari Kac M2 imalatı, Afad Cadirlari Kac M2 imalatçıları