Afad Cadir Atolyesi

Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar afad6 Afad Cadir Atolyesi

Afad Cadir Atolyesi

Afad Cadir Atolyesi Saha acil durumlarında . basit ve çabuk kurulum olanakları verici şişme çadır sistemleri. Pratik taşınabilir sistem minumum çalışan gücüne Arzu duyularak 3-4 dakikada kullanıma hazır bir hale gelmektedir.Açılabilir teflon sineklikli taraf pencereler . soğuk koşullarda içeride soba ihtiyaçları için soba boru çıkışları . taban brandası ile hijyenik iç ortam ve birbirine entegre yan duvar sistemi.

Afad Cadir Atolyesi Norm ve din değerlerine sahip Alev yürümez özellikli malzeme kullanması ile uzun yıllar kullanım olanakları sunmaktadır.Üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç piyasa havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve saha büyüklüğüne bağlı olarak kapalı sektör ihtiyaçlarına çıkış yolu olmaktadır. Pratik kurulum imkanları sunan şişme çadır modelleri. mümkün afet ve ilk yardım hedefli kullanımlar için elektrik ihtiyacını en aza Afad Cadir Atolyesi indirmek için siboplu şekilde üretilmektedir. Üst kalite malzeme kullanılarak hazırlanan şişme çadırlar dayanıklı koşullarda (alan .arazi ve hava şartları gibi.) uzun konforlu yaşam alanlarına sahip olamayı sağlamaktadır.

Şişme Çadır | Şişme Çadır Modelleri | Şişme Çadırlar cadir6 Afad Cadir Atolyesi

Afad Cadir Atolyesi, Afad Cadir Atolyesi üretim, Afad Cadir Atolyesi fiyat, Afad Cadir Atolyesi fiyatı, Afad Cadir Atolyesi üretici, Afad Cadir Atolyesi yapımı, Afad Cadir Atolyesi satan firma, Afad Cadir Atolyesi üreten firma, Afad Cadir Atolyesi istanbul, Afad Cadir Atolyesi ankara, Afad Cadir Atolyesi izmir, Afad Cadir Atolyesi imalatı, Afad Cadir Atolyesi imalatçıları